Výkon. Dynamika. Zábava.

OBJAV TORRES

Nový SsangYong Torres – to je spojenie tradičných predností vozidiel SUV ako je robustnosť, terénne schopnosti, bezpečnosť a úplne nový autentický dizajn, odvážna a sebavedomá charizma. Zároveň ponúka množstvo priestoru pre vás, vašu rodinu a všetko čo budete chcieť naložiť.

Torres je inšpirovaný scenériou nádhernej prírodnej rezervácie Torres del Paine. Tento národný park UNESCO v Čile je snom všetkých dobrodruhov. Na jeho území sa nachádza obrovské množstvo turistických trás rôznych obtiažností. Ide o unikátny systém trblietavých jazier, rozľahlých lesov, hlbokých údolí a rozoklaných pohorí s ľadovcami.

DAJTE VOĽNOSŤ SVOJEJ TÚŽBE PO DOBRODRUŽSTVE

Svojimi ostro rezanými svetlometmi a svetlami denného svietenia, zadnými LED svetlami a nápaditým krytom zadných dverí inšpirovaným rezervným kolesom off-roadov láka všetkých dobrodruhov. Priestrannosť interiéru a jeho moderné poňatie vás milo prekvapí. Či už jazdíte po meste alebo ste napríklad na ceste do hôr, užijete si skvelý výhľad z kabíny a prehľadnosť usporiadania interiérových prvkov.

VLASTNOSTI VOZIDLA SSANGYONG TORRES

Cenová ponuka na vozidlo SsangYong!

Zanechajte nám svoje kontaktné údaje, náš predajca Vás bude kontaktovať