SERVIS A PRÍSLUŠENSTVO

Zverte svoje vozidlo do rúk odborníkov

V DOBRÝCH RUKÁCH

Zabezpečíme, že o vašu Mazdu sa postarajú plne vyškolení a kompetentní pracovníci, ktorým môžete veriť. Takže žiadna otázka nezostane nezodpovedaná a žiadny problém nevyriešený – a vždy si budete môcť užiť bezstarostnú radosť z jazdy, rovnako ako v prvý deň.

TELEFÓN

Milan Michalík
Vedúci servisu, Garančný technik
+421 918 581 621

TELEFÓN

Emil Blaho
Prijímací technik
+421 903 507 507

OTVÁRACIE HODINY

Pondelok08:00 - 16:00
Utorok08:00 - 16:00
Streda08:00 - 16:00
Štvrtok08:00 - 16:00
Piatok08:00 - 16:00

MAZDA FAIR SERVICE

Čím odbornejšiu starostlivosť svojej Mazde doprajete, tým dlhšie sa na ňu môžete plne spoľahnúť. Ak má vaše vozidlo viac ako 3 roky, môžete mu vďaka službe Mazda Fair Sevice dopriať odborný servis, ktorý vám ušetrí starosti i peniaze.

VEK VOZIDLAZĽAVA NA SERVISNÉ A ÚDRŽBOVÉ DIELY
4. a 5. rok prevádzky10% zľava
6. a 7. rok prevádzky20% zľava
8. rok prevádzky a viac30% zľava
Mazda Fair Servis

Zverte svoju Mazdu odborníkom a užívajte si radosť z jazdy ešte dlhšie

Kto iný pozná vaše vozidlo lepšie ako autorizovaný servis Mazda? Pokiaľ ste majiteľom vozidla Mazda staršieho viac ako 3 roky, môžete teraz využiť nový servisný program Mazda Fair Service a ušetriť z ceny servisných služieb.*

Za zvýhodnených podmienok získate taktiež istotu zázemia autorizovaného servisu Mazda, vrátane kvalifikovaných a školených mechanikov, najnovšej diagnostiky, overených postupov, používania kvalitných originálnych náhradných dielov a záruk poskytovaných na servisné úkony i použité diely. Dobrý technický stav je základom bezproblémovej prevádzky vášho vozidla a zvyšuje jeho hodnotu pri ďalšom predaji.

Program Mazda Fair Service sa vzťahuje na uvedené diely za predpokladu vykonania servisných úkonov v autorizovaných servisoch Mazda. Čím je vozidlo staršie, tým vyššia je cenová výhoda pre originálne servisné a údržbové diely podľa programu Mazda Fair Service.** Zľava na príslušné diely je 10 – 30% podľa veku vášho vozidla.

VEK VOZIDLAZĽAVA NA SERVISNÉ A ÚDRŽBOVÉ DIELY
4. a 5. rok prevádzky10% zľava
6. a 7. rok prevádzky20% zľava
8. rok prevádzky a viac30% zľava

* Deň zahájenia prevádzky sa počíta od dátumu prvého uvedenia vozidla do prevádzky (spustenie záruky na vozidle).
** Do kategórie servisných a údržbových dielov patria napríklad alternátory, štartéry, stierače a lišty stieračov, brzdové doštičky a obloženie, brzdové kotúče a bubny, batérie, žiarovky, katalyzátory, spojky a spojkové diely, tlmiče odpruženia, vodné pumpy, tlmiče výfuku, chladiče a hadice, filtre (vzduchové, olejové).

PROGRAM MOBILITY MAZDA

Síce to nie je vaše vozidlo, ale svojimi vlastnosťami sa k nemu veľmi približuje – náhradné vozidlo Mazda. Ponúkneme vám ho za zvýhodnených podmienok v prípade, že budete musieť svoj automobil nechať istý čas v servise.

MAZDA EUROPE SERVICE

Poznáte to. Keď sa má auto pokaziť, pokazí sa v zahraničí. Vďaka službe Mazda Europe Service ale nezáleží na tom, či ste v danej krajine ako doma, alebo ňou prechádzate prvýkrát. Vďaka našej asistenčnej službe máte istotu, že nečakanú komplikáciu vyriešite ľahko a rýchlo. A to v 40 krajinách Európy, 24 hodín denne.

Ak sa vám automobil pokazí alebo vám ho odcudzia, kontaktujte Mazda Europe Service na čísle +421 255 565 229.

MY MAZDA

ová aplikácia MyMazda ponúka intuitívnejší dizajn a vylepšené funkcie. Okrem súčasných funkcií, ako je prístup k servisnej histórii vozidla, harmonogramu údržby a návodom, teraz zavádzame rad služieb konektivity, ktoré ešte viac zdokonalia vaše skúsenosti s vozidlom Mazda. Úplne nová Mazda MX-30 bude prvým vozidlom so službami konektivity.

Objavte náš komplexný rad služieb

Sme presvedčení o našej vynikajúcej kvalite. O našu spoľahlivosť by sme sa radi podelili s vami. Našim vozidlám veríme do tej miery, že sú kryté predĺženou zárukou. Keby niečo. Chyby sa stávajú, veď sme len ľudia. Ide o to, ako ich správne napraviť.

Pre pocit istoty a radosť z jazdy

S voliteľnou predĺženou zárukou Mazda môžete svoje vozidlo chrániť pred neočakávanými nákladmi na opravy kľúčových komponentov počas ďalších 5 rokov alebo do najazdenia 150 000 km. A čo je najlepšie? Predĺženú záruku môžete získať kedykoľvek počas platnosti záruky na nové vozidlo Mazda.

V spolupráci s CarGarantie

Radi by sme vás informovali o novom produkte predĺženej záruky, ktorý sme si pre vás pripravili k 100. výročiu spoločnosti Mazda v spolupráci so spoločnosťou CarGarantie.

V rámci osláv 100 rokov značky Mazda máte možnosť predĺžiť si záruku na svoje vozidlo Mazda až na 100 mesiacov alebo do najazdenia 150 000 km, podľa toho, čo nastane skôr.

ZÁRUKY MAZDA, SPOĽAHLIVÝ SPOLOČNÍK
Záruky na nové a jazdené vozidlá a rozšírené záruky – s našou komplexnou ponukou služieb sa môžete posadiť za volant a užívať si jazdu, pretože máte istotu, že stojíme pri vás. V prípade, ak sa niečo stane, so službou Mazda Europe Service môžete pokračovať v jazde vo viac ako 30 krajinách Európy.

ZÁRUKA MAZDA NA NOVÉ VOZIDLO
Záruka na nové vozidlo Mazda je platná 6 rokov alebo do najazdenia 150 000 km, podľa toho, čo nastane skôr. Počas záručnej doby môžete podať reklamáciu s požiadavkou na opravu výrobných a materiálových chýb.

ZÁRUKA MAZDA NA LAK A POVRCHOVÚ KORÓZIU
Záruka Mazda na lak a povrchovú koróziu2 kryje vozidlo počas 3 rokov bez ohľadu na počet najazdených kilometrov. Akékoľvek chyby laku, ktoré vznikli počas výrobného procesu, opraví kedykoľvek počas týchto 3 rokov autorizovaný servisný partner spoločnosti Mazda.

ZÁRUKA MAZDA NA KAROSÉRIU
Záruka Mazda na karosériu2 kryje karosériu vozidla proti korózii počas 12 rokov, bez ohľadu na počet najazdených kilometrov.

ORIGINÁLNE PRÍSLUŠENSTVO MAZDA
Originálne príslušenstvo Mazda zakúpené spolu s novým vozidlom je kryté až do konca platnosti záruky na nové vozidlo (3 roky alebo 100 000 km, podľa toho, čo nastane skôr).

CHRÁNI, ČO JE PRE VÁS DÔLEŽITÉ

Na tejto stránke získate presné a včasné informácie v prípade, ak sa vášho vozidla týka zvolávacia akcia. Ak sa vášho vozidla týka zvolávacia akcia, čo najskôr sa obráťte na autorizovaného predajcu Mazda a nechajte si vozidlo BEZPLATNE opraviť.

Čo je to zvolávacia akcia? Ak spoločnosť Mazda identifikuje problém súvisiaci s bezpečnosťou, predpismi alebo emisiami, oficiálne oznámi zvolávaciu akciu. Zákazníci dostanú čo najskôr poštovou zásielkou prvou triedou oznámenie o zvolávacej akcii, aby si mohli naplánovať vykonanie bezplatnej kontroly alebo opravy v autorizovanom servise Mazda.

VYJADRITE SVOJU JEDINEČNOSŤ

Pomocou originálneho príslušenstva Mazda si môžete prispôsobiť vzhľad alebo funkčnosť svojho vozidla. Všetko je navrhnuté v súlade s dizajnom KODO, aby nič nenarúšalo pôvodnú krásu vozidla. Určite si vyberiete niečo presne podľa svojich predstáv.

Preskúmajte ponuku nášho príslušenstva.

Objednávka do servisu

    V DOBRÝCH RUKÁCH

    Zabezpečíme, že o váš SsangYong sa postarajú plne vyškolení a kompetentní pracovníci, ktorým môžete veriť. Takže žiadna otázka nezostane nezodpovedaná a žiadny problém nevyriešený – a vždy si budete môcť užiť bezstarostnú radosť z jazdy, rovnako ako v prvý deň.

    Objednávka do servisu