Nová Mazda s bonusom a bez starostí

ŠROTOVNÉ AŽ 1 200 € + BONUS ZA VÝKON AŽ 4 290 €

ČÍM SILNEJŠÍ MOTOR, TÝM VYŠŠÍ BONUS A ŠROTOVNÉ K TOMU

Ste pripravení priplatiť si za silnejší zážitok z jazdy? Prekvapíme vás. U nás za výkonnejší motor neplatíte nič navyše. Naopak, dáme vám až 4 290 € ako bonus. Jednoducho čím silnejší motor si vyberiete, tým viac peňazí od nás dostanete.

A to zďaleka nie je všetko. Teraz vám k zvýhodneniu za výkon pridáme aj šrotovné. Odpredajte nám svoje súčasné vozidlo a získate navyše až 1 200 €. Že nevlastníte Mazdu? Žiaden problém. Odmenu za výkup dostanete, nech už jazdíte vozidlo akejkoľvek značky.

O to väčšiu radosť zo svojej novej Mazdy budete mať. Najmä ak si zvolíte motor Skyactiv-X.

VÝHODY X? NEVYČÍSLITEĽNÉ.

Ostatní hovoria, že je to nemožné. Nie pre Mazdu. Naši konštruktéri prišli s revolučným motorom, ktorý má vyšší výkon, produkuje menej emisií a spotrebuje menej paliva než bežný benzínový motor. Ako to dokázali? Vďaka jedinečnej technológii Spark Controlled Compression Ignition (SPCCI). Chcete vedieť viac?

ATRAKTÍVNE VOZIDLÁ. PRÍŤAŽLIVÁ PONUKA

Už sto rokov vyrábame vozidlá zamerané na človeka. Vozidlá, v ktorých sa občas vydáte domov radšej tou dlhšou cestou, pretože jazdiť v nich prináša množstvo radosti. A teraz vám prinášame jedinečnú ponuku. Skombinujte si bonus za výkon a za výkup súčasného vozidla a získajte zvýhodnenie vo výške tisícov eur.

Ďalšie články
Ihneď k odberu

Skladové vozidlá