Nové SUV v rodine SsangYong v názvom Tivoli Grand

Automobilka SsangYong uvádza na slovenský trh nové SUV Tivoli. Tento automobil vyhádza z predchádzajúcej verzie SsangYong Tivoli a prináša navyše nový dizajn, nové motorizácie (benzínový motor 1,5 GDi-Turbo so 163k a dieselový motor e-Xdi 160 so 136 k) a nové moderné technológie. Nový SsangYong Tivoli je možné vyberať v ľubovoľnej kombinácii MT / AT a 2WD / 4WD. Cenovo štartuje nové Tivoli na 14 290 EUR
s DPH.

Veľkou prednosťou nového Tivoli je nadštandardná výbava už v základnej verzii za 14 290 EUR s DPH. Okrem 6 predných airbagov obsahuje veľké množstvo najnovších bezpečnostných asistentov, ako je napr. asistent autonómneho núdzového brzdenia, varovanie pri nebezpečenstve čelného nárazu, elektronický stabilizačný program, aktívna ochrana proti prevráteniu, asistent rozjazdu do kopca, hydraulický brzdový asistent, systém varovania pri opustení jazdného pruhu, rozpoznanie dopravných značiek, upozornenie na pozornosť vodiča alebo napríklad hlavné predné svetlomety s LED technológiou alebo digitálny displej na prístrojovej doske.

Distribučnú a servisnú sieť vozov SsangYong teraz tvoria 4 autorizovaní díleri a servisy a ďalšie budú čoskoro pribúdať. Na nové Tivoli je poskytovaná 5-ročná továrenská záruka (do 100 000 km) + 5-ročná asistencia.

Ďalšie články
Ihneď k odberu

Skladové vozidlá